9 اسفند 1400

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران: تکریم و بزرگداشت مقام معلم باید شامل همه معلمان شود

مولف: بخشکار   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران: تکریم و بزرگداشت مقام معلم باید شامل همه معلمان شود

هفته معلم نباید مختص یک گروه خاص معلمان بوده و باید برنامه بزرگداشت مقام معلم به صورت فراگیر برای همه معلمان برگزار شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید مجتبی هاشمی در آستانه مبعث رسول اکرم (ص) گفت:مهمترین رسالت پیامبرهدایت و تربیت انسانهای جامعه بود که معلمان در حقیقت امتداد رسالت پیامبر در پرورش روح و تعالی انسان هستند.

وی افزود: معلمان در طول تاریخ همواره نقش تأثیرگذار و عمیق در جوامع بشری داشته اند، به طوری که قدرت نفوذ معلمان در دانش آموزان تعیین کننده مسیر زندگی هریک از آنها شده است.

هاشمی تصریح کرد: از این رو بزرگداشت و تکریم مقام معلم برهمه فرض و واجب است و باید این مهم در جامعه فرهنگ سازی شده  و فرایند مناسبی برای اجرای آن طراحی و تدوین شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: هفته معلم نباید مختص یک گروه خاص معلمان بوده و باید برنامه بزرگداشت مقام معلم به صورت فراگیر برای همه معلمان برگزار شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به برنامه های سال گذشته و نحوه انتخاب معلم نمونه بر ضرورت آسیب شناسی و بررسی نقاط ضعف و قوت آن تأکید کرد.

تعداد مشاهده (130)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران: تکریم و بزرگداشت مقام معلم باید شامل همه معلمان شود"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید